O mnie

Jolanta Wasilewska

Jako tłumacz przysięgły języka włoskiego szczególnie dbam o wysoką jakość moich tłumaczeń, gdyż to ona jest wyznacznikiem profesjonalizmu i niezawodności. Zasadą, której się trzymam jest solidna, rzetelna i terminowa realizacja zleceń. Cechuje mnie bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie i dokładność.

Tłumaczę z języka polskiego na włoski oraz z włoskiego na polski. Wykonuję tłumaczenie zwykłe i poświadczone. Specjalizuję się w takich dziedzinach, jak biznes, prawo, księgowość, motoryzacja, informatyka, kultura. Jako tłumacz przysięgły włoskiego tłumaczę również rozmaite artykuły prasowe. Swoją ofertę kieruję zarówno do Klientów prywatnych (indywidualnych), jak i instytucjonalnych.

Tak więc, jeśli interesuje Cię doświadczony i mogący pochwalić się bogatym portfolio tłumacz przysięgły z Warszawy, to serdecznie zapraszam do mojej pracowni języka włoskiego. W każdej chwili jestem do Twojej dyspozycji, służąc swoim wsparciem i wiedzą.

JOLANTA WASILEWSKA:

  • Absolwentka filologii włoskiej na Uniwersytecie Śląskim.
  • Stypendium Ministerstwa Spraw Zagranicznych Włoch w Perugii na Uniwersytecie dla Obcokrajowców.
  • Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Konferencyjnych przy katedrze Unesco Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Przysięgłych w Interdyscyplinarnym Studium Kształcenia Tłumaczy przy Uniwersytecie Warszawskim.
  • Szkoła prawa włoskiego przy Uniwersytecie Warszawskim